Biuro rachunkowe X-pert
Napisz do X-pert Strona główna

Czwartek, 25.07.2024

Witamy na stronach Biura Rachunkowego X-PERT

Usługi księgowe i oprogramowanie wspólnot

Informacja o RODO

Informacja o zasadach przetwarzania danych osobowych

W dniu 25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej "RODO".


W celu realizacji zasady przejrzystości przetwarzania danych osobowych niniejszym informujemy o jego zakresie i podstawowych zasadach:


Administratorem danych osobowych jest X-PERT ANNA i TOMASZ PIĘTKA spółka jawna z siedzibą w Warszawie, przy ul. Odkryta 37/13, 03-140 Warszawa


W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych przez Administratora, w tym wykonywania praw przysługujących naszym uczestnikom, można kontaktować się z nami w sposób następujący:

Pocztą na adres: X-PERT ANNA PIĘTKA i TOMASZ PIĘTKA spółka jawna, ul. Odkryta 37/13, 03-140 Warszawa.

Za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres rodo@x-pert.pl

Telefonicznie pod numerem: +48 791978197.


XPERT przetwarza dane osobowe swoich klientów zgodnie z Polityką Prywatności udostępnioną tutaj


Firmy w grupie:

Administracja Wspólnot Mieszkaniowych Admineo Usługi informatyczne i księgowe Serverus Księgowość Wspólnot Mieszkaniowych i firm X-PERT Anna Piętka Administracja Wspólnot Mieszkaniowych BON Meritum

Informacje i komentarze zawarte na tej stronie mają charakter ogólny. Przed podjęciem jakiegokolwiek działania w oparciu o informacje zawarte na tej stronie, należy skonsultować się z autorem lub innym właściwym specjalistą.

Autor nie bierze odpowiedzialności za działania podjęte na bazie informacji i komentarzy zawartych na niniejszej stronie.

Strona główna biura rachunkowego X-pert

  Strona główna

Mapa strony biura rachunkowego X-pert

  Mapa strony

©X-pert. Projekt i wykonanie: Studio-eM

Poprawny CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional